مرکز آموزش اولین دیتا

آموزش ارتقا وب سرور آپاچی به لایت اسپید در تمامی سرورها

0

آکادمی آموزشی اولین دیتا پس از برررسی های فراوان به درخواست های بسیاری  از کاربران در این مقاله به آموزش ارتقا وب سرور های سرور های خارج و سرور های ایران را از آپاچی به لایت اسپید می پردازد .

پست های مرتبط

سرور اختصاصی چیست ؟

آموزش ارتقا وب سرور آپاچی به لایت اسپید در تمامی سرورها

خوب که چی؟

وب سرور لایت اسپید چندین برابر سریع تر از وب سرور آپاچی عمل می کند، این یعنی وب سایت شما چندین برابر سریع تر بارگذاری می شود و چندین برابر مصرف منابع اکانت هاست شما کمتر خواهد شد.

وب سرور لایت اسپید چیست؟

لایت اسپید وب سروری است بر پایه عملکرد و سرعت بالا. لایت اسپید بسیار شبیه آپاچی هست و براحتی میتواند جایگزین آن شود. کنترل پنل بسیار ساده برای نصب آن از دلایل محبوبیت آن است. لایت اسپید عملکرد و مقیاس پذیری فوق العاده بالایی دارد و تقریبا سرعتش شش برابر سریع تر از آپاچی است.برای محتوا های ایستا یا استاتیک لایت اسپید از thttpd , boa و TUX استفاده میکند و برای محتوای پویا یا دینامیک لایت اسپید تا ۵۰% سریع تر در سرویس های نوشته شده در php است نسبت به آپاچی و این به دلیل استفاده از mod_php است که در این وب سرور استفاده شده.از ورژن ۳ لایت اسپید به بعد این سرویس همواره کنار وب هاستینگ ها بوده و از کنترل پنل های سی پنل دایرکت ادمین و … پشتیبانی میکند. همچنین لایت اسپید بهترین انتخاب برای هاستینگ اشتراکی میباشد زیرا هم از سرعت بسیار بالا و هم از امنیت خوبی برخوردار است.

امیدوارم که این آموزش از آکادمی آموزشی اولین دیتا هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و با استفاده از آن توانسته باشید وب سرور آپاچی به لایت اسپید در تمامی سرورها ارتقا دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .