مرکز آموزش اولین دیتا

آموزش افزودن برچسب انرژی به محصولات ووکامرس

0

برچسب انرژی محصولات در ووکامرس یکی از امکاناتی است که می توانید برای هر محصولی که در ووکامرس بر اساس مصرف انرژی که روی محصول درج شده بتونید استاندارد مصرف انرژی را هم برای محصول ثبت کنید تا خریداران با انتخاب محصولی با مصرف انرژی کمتر از شما خرید کنند. برچسب انرژی محصول در ووکامرس دقیقا مانند برچسب انرژی محصولات در محیط واقعی عمل میکندبا استفاده از آن میتوانید سطح کیفی محصول را از نظر مصرف انرژی در فروشگاه ووکامرس خود نمایش دهید تا مشتریان قادر باشند محصولی که از نظر کیفیت در سطوح بالاتری قرار دارد را خریداری کنند.

آکادمی اولین دیتا به معرفی افزونه نمایش برچسب انرژی محصولات در ووکامرس را می پردازد که با استفاده از این افزونه قادر به نمایش میزان مصرف انرژی محصولات برای فروشگاه اینترنتی خود خواهید بود. اگر شما هم محصولاتی دارید که دارای برچسب انرژی هستند تا انتهای این آموزش همراه ما باشید تا به معرفی افزونه نمایش برچسب انرژی محصول بپردازیم.

آموزش نحوه افزودن برچسب انرژی به محصولات در ووکامرس

افزونه‌ Favorite YITH WooCommerce EU Energy Label Download YITH WooCommerce EU Energy Label  برای نمایش برچسب مصرف محصول در ووکامرس می باشد این افزونه  در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تاکنون موفق به کسب  بیش از ۱۰۰ نصب فعال شده است. با استفاده از افزونه‌ Favorite YITH WooCommerce EU Energy Label Download YITH WooCommerce EU Energy Label قادر به افزودن برچسب انرژی محصولات در ووکامرس خواهید بود. برای استفاده از این افزونه ابتدا لازم است بر روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس با استفاده از آموزش نحوه نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی افزونه در سایت خودکنید.

دانلود افزونه YITH WooCommerce EU Energy Label

پس  از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با عنوان YITH Plugins در پیشخوان وردپرس شما اضافه می شود  و ممکن است  از قبل هم این منو را به خاطر نصب افزونه دیگه از YITH داشته باشید، بنابراین برای دسترسی به تنظیمات افزونه برچسب گذاری محصول در ووکامرس شما باید به منوی EN Energy Lable مراجعه کنید.

آموزش افزودن برچسب انرژی به محصولات ووکامرس

حالا همانطور که در تصویر میبینید ابتدا از بخش Position in single product page محل نمایش برچسب انرژی محصول را مشخص کنید. شما میتوانید برای نمایش برچسب انرژی محصولات در ووکامرس در مکان‌های زیر برچسب انرژی برای محصول را نمایش دهید که عبارتند از:

پست های مرتبط
  1. روی تصویر محصول
  2. بالای خلاصه توضیحات محصول
  3. بالای توضیحات محصول
  4. پایین توضیحات محصول
  5. پایین دکمه افزودن به سبد خرید
  6. پایین خلاصه محصول

حالا اگر قصد دارید تا برچسب انرژی محصول در ووکامرس فقط در صفحه فروشگاه روی تصویر محصول هم نمایش داده شود میتوانید تیک گزینه Show on shop thumbnails را فعال کرده و در نهایت تنظیمات را ذخیره کنید. حالا به صفحه ویرایش یکی از محصولات خود مراجعه کنید یا اینکه با مراجعه به صفحه افزودن محصول در ووکامرس یک محصول جدید ایجاد کنید. پس  از مراجعه به صفحه ویرایش محصول میبینید که گزینه‌ای با عنوان EU Energy Label در بخش اطلاعات محصول اضافه شده، بر روی آن کلیک کنید تا تب انتخاب برچسب محصول نمایش داده شود.

آموزش افزودن برچسب انرژی به محصولات ووکامرس

پس  از کلیک روی EU Energy Label از همین بخش میتوانید از لیست گزینه انتخابی برچسب انرژی محصول را انتخاب کنید و پس  از به‌روزرسانی محصول با مراجعه به صفحه محصول بسته به مکانی که برای نمایش برچسب انرژی انتخاب کردید میبینید که به صورت زیر برچسب انرژی محصول در ووکامرس نمایش داده خواهد شد.

آموزش افزودن برچسب انرژی به محصولات ووکامرس

اگر همانطور که گفتم تیک گزینه Show on shop thumbnails را هم فعال کرده باشید با مراجعه به برگه اصلی فروشگاه مشابه تصویر زیر میبینید که برچسب انرژی محصول روی تصویر محصول نمایش داده خواهد شد.

آموزش افزودن برچسب انرژی به محصولات ووکامرس

امیدوارم که این آموزش از آکادمی اولین دیتا هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و با استفاده از آن توانسته باشید اقدام به نمایش برچسب انرژی محصولات در ووکامرس کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .