مرکز آموزش اولین دیتا

آموزش ایجاد صفحه پذیرش قوانین در وردپرس

ایجاد صفحه پذیرش قوانین در وردپرس یکی از امکاناتی است که وردپرس به شما می دهدتا فرمی را در صفحات ورود وردپرس، صفحه ارسال نظر در وردپرس و صفحه عضویت وردپرس ایجاد کنید تا کاربران قبل از اقدام به عضویت در سایت، ارسال نظر و… باید تیک گزینه قوانین را پذیرفته باشند. به عبارت دیگر با استفاده از افزونه پذیرفتن قوانین در وردپرس میتوانید برای فعالیت‌های کاربران آنها را مجبور کنید که ابتدا قوانین هر بخش از سایت را مطالعه کنند و سپس در صورتی که قوانین سایت را پذیرفتند اقدام به پر کردن فرم مورد نظر یا عضویت در وردپرس کنند.

آکادمی اولین دیتا در این مقاله به معرفی افزونه پذیرش قوانین در وردپرس می پردازد  که با استفاده از این افزونه قادر هستید در فرم عضویت و ورود به وردپرس و فرم ارسال نظر در وردپرس فیلدی برای پذیرش قوانین نمایش دهید و تا زمانی که کاربری این فیلد را که به منظور پذیرفتن قوانین در وردپرس است را نپذیرفته باشد قادر به عضویت در سایت نخواهد بود.

آموزش ایجاد صفحه پذیرش قوانین در وردپرس

افزونه agreeable برای  پذیرش قوانین در وردپرس می باشد این افزونه در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تاکنون موفق شده بیش از ۲٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۳٫۸ را ازآن خودکند.با استفاده از افزونه agreeable قادر هستید نسبت به ساخت صفحه پذیرش قوانین در وردپرس اقدام کرده و تا زمانی که کاربر قوانین را نپذیرفته قادر نخواهد بود در سایت عضو شده، ثبت نام کند و یا اینکه اقدام به ارسال نظر در سایت کند. برای استفاده از این افزونه کافیست بر روی دکمه زیر کلیک کرده و به صفحه افزونه در مخزن وردپرس هدایت شوید و سپس با استفاده از آموزش نحوه نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی افزونه در سایت خود کنید.

دانلود افزونه Agreeable

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر منویی با نام Agreeable در بخش تنظیمات وردپرس پیشخوان سایت شما اضافه میشود که با کلیک روی این منو میتوانید به صفحه تنظیمات افزونه پذیرش قوانین در وردپرس مراجعه کرده و تنظیمات را به دلخواه خود سفارشی سازی کنید.

آموزش ایجاد صفحه پذیرش قوانین در وردپرس

پیغام خطا برای قبول نکردن شرایط: در این فیلد پیغام خطا دلخواه خود را برای عدم پذیرش قوانین و مقررات در وردپرس وارد کنید.

پست های مرتبط

صفحه قوانین خود را انتخاب کنید: از این گزینه برگه‌ای که درآن متن مقررات و قوانین سایت را درج کردید را انتخاب کنید.

پیغام: در این فیلد عنوان دلخواه خود را برای دکمه پذیرش قوانین در وردپرس وارد کنید تا در فرم‌های وردپرس با این نام نمایش داده شوند.

به خاطر داشتن قوانین و مقررات برای ۳۰ روز: با فعال کردن این گزینه وقتی کاربری قوانین را پذیرفته باشد از طریق کوکی تا ۳۰ روز مشخص میشود که قوانین سایت را پذیرفته است و حالا پس از اینکه این ۳۰ روز بگذرد مجددا از وی درخواست خواهد شد تا قوانین را بپذیرد.

LIGHTBOX تنظیمات: با فعال کردن این گزینه به جای اینکه کاربر را به برگه ای که مربوط به قوانین سایت می باشد هدایت کنید تا قوانین را مطالعه کند میتوانید قوانین را در یک پنجره به صورت لایت باکس در وردپرس نمایش دهید. سپس از بخش رنگ نوشته و رنگ پس زمینه رنگ دلخواه خود را برای متن و پس زمینه پنجره لایت باکس پذیرش قوانین در وردپرس وارد کنید.

کجا باید نمایش داده شود: با استفاده از این گزینه هم میتوانید فرم‌هایی که قصد دارید تا پذیرش قوانین درآنها نمایش داده شود را انتخاب کنید تا کاربران وقتی قوانین را نپذیرفته باشند قادر به گذشتن از مرحله فرم نباشند. تیک گزینه پذیرش قوانین در وردپرس در حال حاضر در صفحات ورود به وردپرس، عضویت در وردپرس و صفحه ارسال نظرات در وردپرس نمایش داده خواهد شد.

آموزش ایجاد صفحه پذیرش قوانین در وردپرس
آموزش ایجاد صفحه پذیرش قوانین در وردپرس

همانطور که در تصاویر بالا میبینید گزینه پذیرش قوانین در صفحات ورود به وردپرس، عضویت در وردپرس و صفحه ارسال نظر در وردپرس نمایش داده خواهد شد.

امیدوارم این آموزش از آکادمی اولین دیتا هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و با استفاده از آن تونسته باشید نسبت به ساخت فرم پذیرش قوانین در وردپرس اقدام کنید.

نظرات بسته شده است .