مرکز آموزش اولین دیتا

آموزش روش خروجی گرفتن از ایمیل کاربران در وردپرس

0

برای ارسال خبرنامه در وردپرس ابتدا باید از ایمیل کاربران خروجی بگیریم برای اینکه از ایمیل کاربرانی که سایتمان را که در نوشته‌های ما اقدام به ارسال دیدگاه کردند را استخراج کنیم وسپس  با استفاده از این ایمیل‌ها اقدام به ارسال خبرنامه در وردپرس برای کاربران خود کنیم. همانطور که میدانید وقتی کاربران اقدام به ارسال دیدگاه در وردپرس می‌کنند لازم است ایمیل خود را وارد کنند، حال شما میتوانید با تهیه یک خروجی از ایمیل کاربران که در سایت اقدام به ارسال نظر کردند آنها را به عنوان مخاطب سایتتان در هر یک از ابزارهای آنلاین که برای ارسال خبرنامه مورد استفاده قرار میگیرد را وارد کرده و در نهایت خبرنامه را برای آنها ارسال کنید.

آکادمی اولین دیتا در این آموزش به معرفی افزونه خروجی گرفتن از ایمیل کاربران در وردپرس می پردازد که با استفاده از آن میتوانید از ایمیل کاربرانی که در سایت اقدام به ارسال نظر کردند در قالب فایل متنی، فایل csv و یا متن ساده یک خروجی تهیه کرده و سپس با درون ریزی ایمیل‌ها در سرویسی که از آن برای ارسال خبرنامه وردپرس استفاده می‌کنید اقدام به ارسال ایمیل کنید. پس اگر شما هم به دنبال برون ریزی ایمیل کاربران در سایت خود هستید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

نحوه خروجی گرفتن از ایمیل کاربران در وردپرس

افزونه  Comments Emails برای  خروجی گرفتن از ایمیل کاربران در وردپرس می باشد این افزونه در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تا به امروز توانسته است بیش از ۲۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۵ را ازآن خود کند که با استفاده از آن میتوانید از ایمیل کاربرانی که در سایت اقدام به ارسال دیدگاه کردند خروجی بگیرید. برای استفاده از این افزونه کافیست ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه افزونه در مخزن وردپرس هدایت شده و سپس  اقدام به نصب و فعال سازی افزونه در سایت وردپرس خود کنید.

دانلود افزونه Comments Emails

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر منویی با نام Comment Emails در بخش ابزارها وردپرس پیشخوان سایت وردپرسی شما افزوده خواهد شد، روی این گزینه کلیک کنید تا وارد صفحه افزونه شوید.

آموزش روش خروجی گرفتن از ایمیل کاربران در وردپرسهمانطوری که در تصویر بالا میبینید با استفاده از این افزونه میتوانید از ایمیل و نام کاربران در دو حالت متنی و یا فایل CSV خروجی تهیه کرده و با درون ریزی آن در سایتی که برای خبرنامه در نظر گرفتید اقدام به ارسال خبرنامه کنید.

Fields: از این قسمت میتوانید مشخص کنید که برای تهیه خروجی چه اطلاعاتی از کاربران هم خارج شود. همانطور که میبینید با استفاده از این افزونه امکان تهیه خروجی از نام کاربران و ایمیل کاربران فراهمه که میتوانید بنا بر اساس نیاز خود  از هر کدام از اطلاعات کاربران خروجی بگیرید تا در نسخه خروجی ایمیل کاربران وردپرس علاوه بر ایمیل نام کاربران هم ذکر شود تا در ایمیل ارسالی از نام کاربران هم استفاده کنید تا ایمیل شما صمیمی‌تر باشد.

Delimiter: با استفاده از این گزینه میتوانید از یک جدا کننده تب استفاده کنید تا ایمیل و نام کاربران با استفاده از آن از هم دیگر جدا باشند.

Format: با استفاده از این گزینه هم میتوانید فرمت فایل خروجی را به صورت متنی یا فایل اکسل که با فرمت CSV تهیه میشود انتخاب کنید.

Emails: در نهایت با استفاده از این گزینه هم میتوانید به دنبال یک ایمیل در دیدگاه‌های وردپرس بگردید.

پس از اینکه تنظیمات خود را برای تهیه خروجی از ایمیل کاربران در وردپرس تعیین کردید در نهایت روی دکمه Show Emails یا Download که بنا به انتخاب شما میتواند این دکمه‌ها متفاوت باشد انتخاب کنید و بسته به تعداد دیدگاه‌هایی که در سایت وجود دارد منتظر بمانید تا عملیات انجام گرفته و خروجی تهیه شود.

آموزش روش خروجی گرفتن از ایمیل کاربران در وردپرسدر صورتی که خروجی فایل را روی حالت csv قرار داده باشید یک فایل آماده شده و میتوانید آن را دانلود کرده و ازآن استفاده کنید اما اگر از گزینه txt استفاده کرده باشید مشابه تصویر بالا لیست ایمیل کاربران در وردپرس به شما نمایش داده میشود که میتوانید کپی کرده و ازآن استفاده کنید.

امیدواریم این آموزش از آکادمی اولین دیتا هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و با استفاده از آن توانسته باشید نسبت به تهیه خروجی از ایمیل کاربران در وردپرس اقدام کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .