مرکز آموزش اولین دیتا

آموزش نحوه ارسال بازخورد در مطالب وردپرس

0

ارسال بازخورد در وردپرس یکی از بهترین روش ها برای دانستن نظر کاربران سایتتان می باشد همچنین با این راهکار متوجه کاربرانتان باشید که چه شکلی از سایت مورد پسندشان خواهد بود و چه تغییراتی میتوانید در سایت دهید تا نتیجه مطلوب‌تری ازآن دریافت کنید. همانطور که میدانید یکی از راه‌های موفقیت هر وبسایتی اینه که از دید کاربران و بازدیدکنندگان از هر نظری در درجه بالایی قرار داشته باشد، حالا در نظر بگیرید که سایتی که دارید در زمینه تولید محتوا فعالیت می‌کنید. طبیعتا باید محتوای شما در حد مطلوبی بهینه باشد و قدرت کافی را برای اینکه کاربری که نوشته شما را مطالعه میکند داشته باشد تا او را از خواندن نوشته راضی کند. اما آیا همیشه یک نوشته به مزاج کاربران خوب است؟ طبیعتا خیر، و برای اینکه بتوانید تا نوشته خودرا بهبود ببخشید پس چه چیزی بهتر از اینکه خود کاربران پیشنهادات لازم را برای بهبود مقاله به شما بدهند.

آکادمی اولین دیتا در این مقاله به معرفی افزونه ارسال بازخورد در وردپرس می پردازد که با استفاده از آن قادر به فراهم کردن امکان پسندیدن مطالب در وردپرس به سبک بازخوردهای ارسالی کاربران هستید. اگر هم کاربری بخشی از محتوای نوشته را نپسندید و راهی برای بهبود آن داشت میتواند با ارسال فیدبک در وردپرس پیشنهادات خود را برای بهبود نوشته  ارسال کند تا آن را اصلاح کنید.

ارسال بازخورد در وردپرس و دریافت فیدبک برای مطالب وردپرس

افزونه Article Feedback برای ارسال فیدبک در وردپرس می باشد این افزونه در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تا به امروز توانسته بیش از ۱۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴ را ازآن خود کند.با استفاده از افزونه Article Feedback  قادر به ارسال بازخورد در مطالب وردپرس خواهید بود. برای استفاده از این افزونه و دریافت فیدبک در وردپرس از سوی کاربران ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه افزونه در مخزن وردپرس هدایت شده و سپس با استفاده از آموزش نحوه نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی این افزونه در سایت خود کنید.

دانلود افزونه Article Feedback

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با عنوان Article Feedback در منوی تنظیمات وردپرس پیشخوان سایتتان اضافه میشود، بر روی این منو کلیک کنید تا به تنظیمات افزونه هدایت شوید.

آموزش نحوه ارسال بازخورد در مطالب وردپرس

انتخاب موقعیت: از این گزینه میتوانید موقعیت دکمه ارسال بازخورد در وردپرس را در ابتدای نوشته یا در انتهای نوشته نمایش دهید.

نمایش بازخورد در: از این گزینه میتوانید صفحات مختلف برای دریافت بازخورد مطالب در وردپرس را به ترتیب در صفحه اصلی، برگه‌ها، نوشته‌ها و آرشیو مطالب نمایش دهید.

پست های مرتبط

عنوان عبارت (این مقاله مفید بود؟): در این فیلد میتوانید عنوان دلخواه برای باکس ارسال بازخورد در وردپرس را تعیین کنید.

نادیده گرفتن دسته: شاید بخواهید در برخی مطالب و برگه‌ها امکان دریافت بازخورد مطالب وردپرس را غیرفعال کنید، برای این منظور کافیست آی‌دی نوشته یا برگه مورد نظر را در این فیلد وارد کنید تا دکمه بازخورد در آنها غیرفعال شود.

اندازه فونت: از این گزینه میتوانید اندازه فونت دلخواه برای ارسال بازخورد مطالب وردپرس را انتخاب کنید.

رنگ دکمه لایک و رنگ دکمه آن‌لایک: از این بخش میتوانید رنگ دلخواه برای آیکون لایک و دیس‌لایک در وردپرس مقاله تعیین کنید.

ارسال ایمیل برای: در نهایت از این بخش نیز میتوانید ایمیل خود را وارد کنید تا بازخوردهای ارسالی از سوی کاربران به این ایمیل ارسال شوند، در صورت خالی بودن این گزینه بازخورد به ایمیل نویسنده نوشته ارسال خواهد شد.

آموزش نحوه ارسال بازخورد در مطالب وردپرس

حالا همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید اگر کاربری مقاله را پسندید دکمه‌های اشتراک نوشته نمایش داده شده و میتواند نوشته را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارد. اما اگر مقاله مفید نبود و نیاز به بهبود داشت فرم زیر نمایش داده شده و کاربر میتواند پیشنهادی برای بهبود مقاله ارسال کند.

آموزش نحوه ارسال بازخورد در مطالب وردپرس

پس از اینکه کاربر بازخورد خود را ارسال کرد، در قالب یک ایمیل برای نویسنده نوشته ارسال خواهد شد و نویسنده قادر است نوشته را ویرایش کرده و پیشنهاد کاربر را که در قالب یک فیدبک ارسال کرده اجرایی کند.

امیدوارم این آموزش از آکادمی اولین دیتا هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و با استفاده ازآن توانسته باشید اقدام به دریافت بازخورد در مطالب وردپرس کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .