مرکز آموزش اولین دیتا

آموزش نحوه اضافه کردن امضا به دیدگاه‌های مدیر سایت در وردپرس

امکان اضافه کردن امضا مدیر در وردپرس برای دیدگاه‌های وردپرس به کاربران اجازه میدهد یک امضا برای خود در متن دیدگاه تنظیم کنند تا در هر دیدگاهی که در مطالب وردپرس برای مدیر سایت قرار دارد و به دیدگاه کاربران پاسخ دهند در فوتر متن دیدگاه کاربران به صورت ثابت نمایش داده شود. ممکن است این متن را برای شعار در دیدگاه‌ها استفاده کنند و یا اینکه از کاربران بخواهند بر روی لینکی کلیک کنند.ممکن است شما با هر هدفی قصد نمایش متن امضا در دیدگاه مدیر سایت را داشته باشید.

آکادمی اولین دیتا به آموزش به نحوه اضافه کردن متن امضا به دیدگاه‌های مدیر سایت در وردپرس می پردازد که با استفاده از آن قادر هستید متنی را به صورت ثابت برای دیدگاه‌های مدیر سایت و کاربرانی که در وردپرس دارای نقش کاربری مدیر کل هستند نمایش دهید. همچنین در انتها به معرفی افزونه درج امضا در دیدگاه‌های وردپرس میپردازیم که با استفاده از این افزونه میتوانید امکان درج امضا را برای سایر کاربران سایت هم فراهم کنید.

افزودن امضا مدیر در وردپرس برای دیدگاه‌های مدیر سایت

برای نمایش متن امضا مدیر در دیدگاه وردپرس ابتدا باید مشخص شود  کاربر مدیر می باشد یا خیر، سپس اگر کاربری که با نقش کاربری مدیر بود متنی که برای نمایش در فوتر دیدگاه مشخص شده نمایش داده شود. برای این منظور وارد هاست خود شده و برروی گزینه File Manager کلیک کنید تا به صفحه مدیریت فایل‌ها در هاست خود هدایت شوید.

آموزش نحوه اضافه کردن امضا به دیدگاه‌های مدیر سایت در وردپرس

پس  از اینکه ورود به فایل منیجر هاست خود به مسیر /public_html/wp-content/themes/ مراجعه کرده و سپس از بین پوشه‌های موجود در این پوشه وارد پوشه قالبی که در حال حاظر ازآن استفاده می‌کنید و روی سایت فعال میباشد کلیک کنید تا وارد پوشه قالب شوید. سپس فایلی با نام Functions.php در این فایل را جستجو کنید  و پس از اینکه این فایل را پیدا کردید برروی آن راست کلیک کرده و گزینه Edit را انتخاب کنید تا صفحه ویرایش باز شود و کدهای زیر را در مکان مناسبی از این فایل قرار دهید.

add_filter( 'comment_text', 'my_comment_text' );
function my_comment_text( $mytext ) {
    $id = get_comment(get_comment_ID())->user_id;
    global $comment;
    if($id == 1 ){
        $mytext = get_comment_text( $comment ) . '<p>.:: این متن برای نمایش امضا مدیر در نظرات وردپرس می‌باشد ::.</p>';
    }else{
        $mytext = get_comment_text( $comment );
    }
    return $mytext;
}

حال همانطور که در خط ششم کد بالا میبینید متنی که در بین دو تگ P قرار دارد را پاک کرده و متن دلخواه خود را در آن قرار دهید. شما میتوانید از سایر تگ‌های HTML برای نمایش عکس و هر نوع محتوایی در این بخش اقدام کنید. حالا پس از اینکه محتوای دلخواه خود را در اینجا وارد کردید روی دکمه ذخیره فایل کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شوند.

دقت داشته باشید که قبل از ایجاد هر گونه تغییر در فایل فانکشن قالب وردپرس یک نسخه کپی از آن تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید با جایگزین کردن فایل اصلی functions.php سریعا مشکل را برطرف کرده و سایت را به حالت قبل برگردانید.

پس از قرار دادن کد بالا حالا اگر به دیدگاه‌هایی که مدیران سایت در بخش نوشته‌ها اضافه کردن و منتشر شده مراجعه کنید مشابه تصویر زیر خواهید دید که متن و محتوای مورد نظرتان در زیر هر دیدگاهی که در نوشته‌ها ارسال کردید نمایش داده خواهد شد.

آموزش نحوه اضافه کردن امضا به دیدگاه‌های مدیر سایت در وردپرس

افزونه نمایش امضا کاربران در نظرات وردپرس

اما اگر تمایلی به استفاده از کد ندارید و میخواهید تا علاوه بر مدیران سایت، کاربران هم امکان استفاده از امضا را در نظرات داشته باشند میتوانید از افزونه برای این کار استفاده کنید.

افزونه  Comment Signature برای نمایش امضا در دیدگاه‌های وردپرس می باشد. این افزونه در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است . برای استفاده از این افزونه ابتدا برروی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه افزونه در مخزن وردپرس هدایت شده و سپس با استفاده از آموزش نحوه نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی افزونه در سایت خود کنید.

پست های مرتبط

دانلود افزونه Comment Signature

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با عنوان Comment Signature در بخش تنظیمات پیشخوان وردپرس افزوده خواهد شد، برروی این منو کلیک کنید تا صفحه تنظیمات باز شده و سپس بر اساس طراحی دلخواه خود تنظیمات را اعمال کنید.

آموزش نحوه اضافه کردن امضا به دیدگاه‌های مدیر سایت در وردپرس

Text Size: در این فیلد اندازه دلخواه برای نمایش متن امضا در نظرات وردپرس را وارد کنید.

Font Color: در این فیلد رنگ دلخواه برای متن امضا در دیدگاه‌های وردپرس را وارد کنید.

Horizontal Line Width: در این فیلد اندازه پهنا برای نمایش متن امضا در دیدگاه وردپرس را به صورت درصدی وارد کنید که چه میزان از پهنای باکس نظرات وردپرس را به خود اختصاص دهد، در صورت انتخاب گزینه ۱۰۰ درصد به صورت کامل نمایش داده میشود که با کم کردن این میزان اندازه افقی برای متن کمتر شده و در نتیجه اگر متن امضا طولانی‌تر باشد در چند خط نمایش داده خواهد شد.

Margin: از این بخش میتوانید فاصله متن امضا در دیدگاه وردپرس را بر حسب پیکسل از چهار جهت بالا، راست، پایین و چپ وارد کنید.

Maximum Number of Signature Characters: و در نهایت در این فیلد هم میتوانید حداکثر تعداد کاراکترهایی که کاربران میتوانند این تعداد از کاراکتر را در متن امضا وارد کنند را تعیین کنید. حالا تنظیمات را ذخیره کرده و به مسیر کاربران> شناسنامه شما مراجعه کنید تا به صفحه ویرایش پروفایل در وردپرس هدایت شوید.

آموزش نحوه اضافه کردن امضا به دیدگاه‌های مدیر سایت در وردپرس

حالا همانطور که در تصویر میبینید بخشی با عنوان User’s Signature در صفحه ویرایش پروفایل وردپرس اضافه شده که کاربران قادر هستند در این بخش متن دلخواه خود را برای نمایش در امضا دیدگاه‌های وردپرس وارد کنند تا در هر دیدگاهی که در سایت ارسال میکنند این امضا مشابه تصویر زیر در انتهای هر نظر نمایش داده شود.

آموزش نحوه اضافه کردن امضا به دیدگاه‌های مدیر سایت در وردپرس

امیدوارم که این آموزش از آکادمی اولین دیتا هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و با استفاده ازآن توانسته باشید نسبت به افزودن امضا در متن دیدگاه‌های وردپرس اقدام کنید.

نظرات بسته شده است .