مرکز آموزش اولین دیتا

آموزش نحوه صفحه بندی نظرات در وردپرس

0

صفحه بندی نظرات در وردپرس و بخش بخش کردن دیدگاه‌های وردپرس این امکان را به شما میدهد تا در نوشته‌هایی که حجم بالایی از نظرات و دیدگاه‌ها را به خود اختصاص می دهند در هر صفحه چند نظر را نمایش دهید و اگر هم که بازدیدکننده‌ای به دنبال این باشد نظرات کاربران سایت را مطالعه کند میتواند از صفحه گذاری نظرات در وردپرس استفاده کرده و سایر نظرات را در صفحات دیگر مشاهده کند. عموما یکی از مشکلاتی که نوشته‌هایی با نظرات زیاد دارند این است که به دلیل لود تصاویر گرواتار وردپرس در بخش نظرات و علاوه بر آن لود نظرات و افزایش حجم صفحه باعث میشوند تا سرعت سایت در چنین صفحاتی به شدت افت کرده و این صفحه دیرتر برای کاربران لود شود.

آکادمی اولین دیتا در این مقاله به صورت کاربردی نسبت به نحوه صفحه بندی نظرات در وردپرس و امکان صفحه بندی کردن دیدگاه ها در وردپرس بپردازد تا با استفاده از آن بتوانید علاوه بر اینکه نظرات ارسالی کاربران را در هر صفحه محدود به تعداد خاصی کنید بلکه میتوانید تا لود نوشته‌های وردپرس خود را هم بهبود بخشیده و نسبت به حل مشکل نوشته هایی که دارای دیدگاه های زیادی هستند بپردازید.

آموزش نحوه صفحه بندی نظرات در وردپرس

دیدگاه ها و نظرات در وردپرس یکی از بخش‌های شیرین و خاطره‌انگیز در هر سایتی می باشد، چرا که تنها راه ارتباطی کاربران و ایجاد تعامل با آنها از طریق دیدگاه‌ها صورت میگیرد. اما این دیدگاه‌ها در ضمن اینکه برای شما خوشایند و شیرین هستند ممکن است تا برخی مواقع کار دست شما داده و مشکلاتی را برای شما ایجاد کنند. همانطور که در بالا هم اشاره شد هر نوشته‌ای که دارای نظرات زیادی باشد به دلیل اینکه در حالت پیشفرض وردپرس شما تنظیماتی برای صفحه بندی کردن نظرات در وردپرس انجام ندادید کلیه نظرات یک نوشته در همان صفحه نشان داده میشود، حالا همین موضوع باعث میشود تا تعداد درخواست‌های http در وردپرس بالا رفته و بسیاری تصویر گراواتار، شکلک‌ها در نظرات وردپرس و… لود شوند که مطمئنا با پایین بودن سرعت اینترنت کاربر و از طرفی ضعیف بودن سیستم سخت افزاری مشکلاتی برای کاربر به وجود می آید و برای مدیر سایت هم کندی صفحات موجب میشود تا سایتی بهینه نداشته باشد. بنابراین لازم است تا دیدگاه‌ها را صفحه بندی کنید تا از کند بودن لود صفحات جلوگیری کنید.

پست های مرتبط

برای این منظور میتوانید تا از صفحه مدیریت نظرات در وردپرس مشابه تصویر زیر وارد پیشخوان وردپرس شده و سپس به مسیر تنظیمات> گفت‌و گوها در وردپرس مراجعه کنید تا به صفحه تنظیمات دیدگاه‌ها در وردپرس هدایت شوید.

آموزش نحوه صفحه بندی نظرات در وردپرسحالا همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید تیک گزینه صفحه بندی دیدگاه‌ها با را فعال کرده و سپس در گزینه انتخاب تعداد دیدگاه آن را بر روی تعداد ۲۰ عدد قرار دهید و در نهایت تنظیمات را ذخیره کنید. پیشنهاد می‌شود بیشتر از ۲۰ دیدگاه را برای هر صفحه قرار ندهید تا لود صفحه شما بهتر باشد و تاثیر زیادی بر روی نوشته‌های شما نداشته باشد.

صفحه بندی نظرات در وردپرس

حالا پس از اینکه تنظیمات را ذخیره کردید دیدگاه‌ها در سایت شما صفحه بندی شده و بسته به استایلی که برای قالب استفاده می‌کنید مشابه تصویر بالا قابل مشاهده خواهد بود.

امیدواریم این آموزش از آکادمی اولین دیتا مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و با استفاده ازآن توانسته باشید تا نسبت به صفحه بندی نظرات در وردپرس اقدام کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .