مرکز آموزش اولین دیتا

آموزش نحوه نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس

0

نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس یکی از امکاناتی است که شما می توانید در فروشگاه ووکامرس علاوه بر تصاویری که در توضیحات محصول وارد میکنید بتوانید تصاویری که در اینستاگرام برای محصول مورد نظر قرار دارند را هم در صفحه محصول نمایش دهید و بتوانید بخشی از مشتریان خود را به صفحه اینستاگرام خود هدایت کرده و از طریق آن هم به بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی برای ووکامرس بپردازید.

آکادمی اولین دیتا به معرفی افزونه برای نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس را می پردازد که با استفاده از این افزونه میتوانید اینستاگرام خود را به ووکامرس متصل کرده و از تصاویری که با استفاده از هشتگ در پروفایل اینستاگرام خود وارد می‌کنید در محصولات خود استفاده کرده و همینطور که روز به روز مدل‌های مختلفی از محصول شما ارائه میشود بتوانید بدون نیاز به ویرایش محصول در سایت جدیدترین تصاویر ثبت شده از محصول خود را در آن نمایش دهید.

نحوه نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس

افزونه WooCommerce Instagram Product Photos برای نمایش پست اینستاگرام در ووکامرس می باشد.این افزونه در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تاکنون توانسته بیش از ۴۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۵ را ازآن خود کند. با استفاده ازافزونه WooCommerce Instagram Product Photos قادر به نمایش پست های اینستاگرام در محصولات ووکامرس خواهید بود. برای استفاده از این افزونه ابتدا بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه افزونه در مخزن وردپرس هدایت شده و سپس با استفاده از آموزش نحوه نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی افزونه در سایت خود کنید.

دانلود افزونه WooCommerce Instagram Product Photos

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با نام Woo Instagram Settings در پیشخوان سایت وردپرسی شما اضافه میشود که با کلیک برروی این گزینه میتوانید به تنظیمات افزونه مراجعه کنید. همانطور که در تصویر هم میبینید برای استفاده از این افزونه نیاز به کلیدهای API اینستاگرام دارید تا امکان نمایش تصاویر بر اساس هشتگ در محصولات ووکامرس برایتان فراهم باشد.

آموزش نحوه نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس

بنابراین برای دریافت Client ID از اینستاگرام به آدرس https://www.instagram.com/developer مراجعه کرده و سپس مشابه تصویر زیر پس از اینکه وارد اکانت اینستاگرام خود شدید بر روی دکمه Register Your Application کلیک کنید.

آموزش نحوه نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس

پس از کلیک روی این دکمه وارد صفحه‌ای مشابه تصویر زیر خواهید شد که در این مرحله هم باید روی دکمه Register a New Client کلیک کنید تا به مرحله ساخت Client ID در اینستاگرام هدایت شوید.

آموزش نحوه نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس

پس از کلیک روی این گزینه وارد صفحه زیر خواهید شد که باید در آن جزییات مربوط به سایت خود را مشابه تصویر زیر وارد کنید.

آموزش نحوه نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس

Application Name: در این فیلد نام برنامه خود را وارد کنید. این نام صرفا برای تفکیک برنامه‌هایی می باشد که در اینستاگرام برای نمایش تصاویر در نرم افزارهای گوناگون ایجاد میکنید که میتواند شامل هر نامی باشد.

پست های مرتبط

Description: در این فیلد هم میتوانید توضیحات مربوط به برنامه خود را وارد کنید.

Company Name: در این فیلد هم میتوانید نام کمپانی یا همان شرکت یا کسب و کار خود را وارد کنید.

Website URL: در این فیلد آدرس وبسایت خود را وارد کنید.

Valid Redirect URLs: در این فیلد هم آدرس برگشت به وبسایت خود را وارد کنید.

Privacy Policy URL: در این فیلد هم میتوانید آدرس صفحه شرایط سرویس دهی خود را وارد کنید.

Contact Email: در این فیلد هم آدرس ایمیل خود را وارد کرده و در نهایت پس از اینکه روی کپچا گوگل کلیک کردید و تیک سبز رنگ نمایش داده شد روی دکمه Register کلیک کرده و منتظر بمانید برنامه ساخته شده و Client ID تولید شود.

آموزش نحوه نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس

حالا همانطور که در تصویر میبینید Client ID را کپی کرده و در فیلد Client ID که در تنظیمات افزونه قرار داشت وارد کرده و روی دکمه Generate Access Token کلیک کنید تا Access Token ساخته شده و در تنظیمات افزونه وارد شود.

آموزش نحوه نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس

با کلیک روی دکمه Access Token مشابه تصویر زیر ساخته شده و در تنظیمات افزونه وارد خواهد شد، حالا روی ذخیره تغییرات کلیک کنید.

آموزش نحوه نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس

پس از این مرحله وارد صفحه ویرایش محصول ووکامرس در سایت خود شده و مشابه تصویر زیر به بخش جزییات محصول مراجعه کنید. همhنطور که در تصویر میبینید گزینه‌ای با عنوان Woo Instagram اضافه شده که با استفاده از آن میتوانید هشتگ دلخواه خود را وارد کنید تا تصاویری که در این هشتگ قرار دارند در صفحه محصول نمایش داده شوند.

آموزش نحوه نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس

امیدوارم که این آموزش از آکادمی اولین دیتا هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و با استفاده از آن تونسته باشید نسبت به نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات وردپرس اقدام کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .