مرکز آموزش اولین دیتا

برترین سایت های خارجی با وردپرس

0

مطمئنا همانطوری که در مقاله معرفی برترین سایت‌های ایرانی گفته شد وبا مطالعه آن، می توان وردپرس را به عنوان برترین سایت ساز در جهان معرفی کرد، چرا که محبوبیت وردپرس و استفاده کنندگان آن یعنی، بیش از ۶۸ درصد سایت‌هایی که وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت خود در سطح جهان انتخاب کرده‌اند خود گویای این مسئله خواهد بود. با استفاده از وردپرس امروزه ما میتوانیم هر نوع وبسایتی به لطف افزونه‌های گوناگون و قالب‌های فراوان آن در زمینه‌های خبری، شخصی، شرکتی، خدماتی، فروشگاهی و حتی مارکت راه‌اندازی کنیم، که این مقدار انعطاف پذیری و قابلیت فراوان که بتوانیم در وردپرس ازآن برای راه‌اندازی سایت خود استفاده کنیم یک مزیت بسیار بزرگ می باشد چرا که ما را از هزینه‌های سرسام آور طراحی سایت اختصاصی آسوده خاطر خواهد کرد.

آکادمی اولین دیتا با معرفی مهمترین سایت‌های خارجی که وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت خود انتخاب کرده‌اند می پردازد تا با مراجعه به این وبسایت‌ها و مشاهده نحوه طراحی سایت و ایده‌های پیاده سازی شده در این سایت‌ها شما هم بتوانید با ایده‌های جدیدتری که به همین ایده‌های فعلی اضافه میکنید یک سایت راه‌اندازی کنید، در واقع هدف از معرفی سایت‌ها این است که یک ایده در ذهن شما ایجاد شود اتفاقا جای همین ایده جدید در وب پارسی خالی است وشما اولین نفری خواهید بود که چنین ایده‌ای را پیاده‌سازی میکنید. پس تا انتها با ما همراه باشید.

در این مقاله هم مشابه مقاله پیشین که برای معرفی سایت‌های برتر در ایران گردآوری کردیم در انتها قصد داریم تا روش شناسایی سایت‌هایی که از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوای خود انتخاب کرده اند بپردازیم تا به راحتی اگر قصد راه‌اندازی سایتی را دارید و میبینید که مشابه آن وجود دارد بررسی کنید که وردپرس می باشد یا نه، و اگر سایت وردپرسی بود آن را به صورت کامل انالیز کنید تا کاستی‌های آن را شما پیاده‌سازی کنید و پس از مدت‌ها گوی سبقت را از همان سایت به وسیله وردپرس بگیرید، حالا چه آن سایت با وردپرس  طراحی شده باشد و چه با یک سیستم مدیریت محتوای دیگر راه‌اندازی شده باشد.

معرفی برترین سایتهای خارجی ساخته شده با وردپرس

در لیست زیر به معرفی سایت‌هایی می پردازیم که در هر زمینه‌ای یک نمونه از آن وجود داشته باشد و حتی اگر در انتخاب اینکه وردپرس پاسخگوی نیاز شما در این زمینه باشد یا نه بتوانید  با مشاهده نمونه وبسایتی که احتمالا در این لیست وجود داشته باشد، شکتان به طور کامل برطرف شود و وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت خود انتخاب کنید. علاوه بر این به کمک لیست زیر قادر خواهید بود تا وبسایت مورد نظر را به صورت کامل بررسی کنید و ببینید که این سایت چه چیزهایی کم دارد؟ چه چیزی به آن اضافه کنیم بهتر میشود؟ چه راهکارهایی در چنین موضوعی باعث میشود تا ترافیک بیشتری جذب کنیم؟ و در کل چکارهایی انجام دهیم تا سایت ما در درجه اول متفاوت‌تر از این سایت بوده و در درجه دوم بهترین عملکرد را در مقایسه با این سایت داشته باشد و به چیزی که مد نظر ما و کاربرانمان است نزدیک و نزدیک‌تر باشد.

برترین سایت های خارجی با وردپرس

وردپرس بگینر(wpbeginner)

این وبسایت به عنوان برترین وبسایت در زمینه آموزش‌های وردپرس فعالیت دارد که دارای رتبه جهانی ۲۶۴۵ در الکسا می باشد و به صورت کاملا ساده اقدام به تولید انواع محتوای آموزشی وردپرس در زمینه قالب وردپرس، افزونه وردپرس، کدنویسی وردپرس و… میکند به صورتی که برای مبتدی‌ترین کاربران هم قابل درک بوده و به راحتی قادر باشند تا تغییرات لازم را که در آموزش به صورت مرحله به مرحله وجود دارد در سایت خوداعمال و پیاده سازی کنند. این وبسایت به عنوان یک منبع مناسب مطالب آموزشی برای سایت‌های فعال فارسی زبان در وردپرس هم شناخته شده است و میبینیم که وبسایت‌های ایرانی مطالب منتشر شده در این وبسایت را ترجمه و در اختیار کاربران خود قرار میدهند تا از آنها استفاده کنند. اگر شما هم به دنبال منبع آموزشی ساده‌ای برای وردپرس هستید یا اینکه قصد دارید در زمینه وردپرس فعالیت کنید این وبسایت میتواند ایده‌ها و منابع بسیار غنی در اختیارتان قرار دهد.

برترین سایت های خارجی با وردپرس

شرکت مرسدس بنز

شرکت مرسدس‌بنز یک شرکت مشهور و سرشناسی می باشد که همه ما آن را می شناسیم، این شرکت همانطور که میدانید در زمینه تولید انواع مختلفی از اتومبیل‌های سبک و سنگین فعالیت دارد و وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت خود برای معرفی محصولات و اخبار شرکت انتخاب کرده است. رتبه الکسا جهانی این وبسایت هم در حال حاضر روی ۱۳۵۰۰ قرار دارد، اگر شما هم دارای یک سری محصولات خاص هستید و یا اینکه حتی قصد راه‌اندازی سایت برای شرکت تولیدی خود دارید میتوانید با مشاهده چنین سایت‌هایی یک قالب‌بندی زیبا انتخاب کرده و نسبت به پیاده‌سازی سایت خود با استفاده از وردپرس اقدام کنید. اینکه یک شرکت بزرگ که در زمینه ساخت خودرو در جهان حرفی برای گفتن دارد و وردپرس رو به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت رسمی خود انتخاب میکند مطمئنا نشان از قدرت بالای وردپرس خواهد داشت. اما میبینید که در مقابل متاسفانه هستند افرادی که وردپرس را دست کم گرفته و تحلیل‌های نادرستی از آن میکنند.

برترین سایت های خارجی با وردپرس

جی زی

جی‌زی نیز یک خواننده هیپ‌هاپ می باشد که وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت خود انتخاب کرده و تا به امروز دارای رتبه جهانی ۵۷۳۰۰۰ می باشد. اگر به وبسایت مورد نظر سری بزنید این وبسایت به شکل گرید طراحی شده که با کلیک روی هر بخش به صفحاتی مثل درباره، تماس، آلبوم‌ها و… هدایت خواهید شد. بیشتر هنرمندان وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت خود انتخاب کردند چرا که در زمینه وبلاگ و سایت شخصی وردپرس بسیار مناسب می باشد و میشود مانور بسیار خوبی را به دلیل انعطاف پذیری بالای آن در سایت اعمال کرد.

برترین سایت های خارجی با وردپرس

سایت رسمی کشور سوئد

هر کشوری دارای سایت مختص به خود می باشد که بر روی دامنه محلی آن قرار دارد و معرف یک کشور خواهد بود. سوئد جزو کشورهایی می باشد که وردپرس را برای سیستم مدیریت محتوای سایت خود انتخاب کرده و در آن اقدام به درج مهم‌ترین مسائلی که در این کشور رخ میدهد اقدام میکند. رتبه این وبسایت در الکسا هم دارای رنک جهانی ۸۶۶۴۲ قرار دارد.

برترین سایت های خارجی با وردپرس

وبلاگ شرکت بلک‌بری

شرکت بلک‌بری در زمینه محصولات موبایل و تکنولوژی فعایت دارد که دارای یک سیستم عامل اختصاصی برای محصولات موبایلی خود می باشد، وبلاگ این شرکت با استفاده از وردپرس راه‌اندازی شده که در آن اقدام به درج آخرین اخبار و رویدادهای مربوط به شرکت می‌کنند. رتبه الکسا جهانی این شرکت ۸۸۱۲ می باشد که نشان از بازدید بالای آن خواهد داشت.

برترین سایت های خارجی با وردپرس

نیویورک تایمز

شرکت نیویورک‌تایمز در زمینه اخبار فعالیت دارد و دارای یک روزنامه، سایت خبری و.. می باشد که برای آدرس دامنه شرکت خود از وردپرس استفاده کرده است ، این وبسایت هم دارای رتبه جهانی ۱۳۷۰۰۰ در الکسا می باشد و به عنوان یک معرف برای این مجموعه خبری و تحریریه‌ای ساخته شده است.

برترین سایت های خارجی با وردپرس

وبلاگ شرکت موزیلا

شرکت موزیلا هم که دارای محصولات متنوعی از جمله مرورگر فایرفاکس می باشد در وبلاگ خود وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت قرار داده است که در آن اقدام به درج اخبار شرکت و جدیدترین اطلاعیه‌های مرتبط با شرکت اقدام می‌کند. این وبسایت هم دارای رنک جهانی ۱۲۴ در الکسا می باشد. استفاده شرکت بزرگی مانند موزیلا از وردپرس نشان از قدرت بالای وردپرس و اطمینان داشتن به آن خواهد داشت.

برترین سایت های خارجی با وردپرس

سونی موزیک

شرکت سونی موزیک اولین بار در سال ۱۹۲۹ به عنوان یک کمپانی ضبظ موسیقی شروع به کار کرد. این شرکت پس از فراز و نشیب های بسیار نام “سرگرمی موزیک سونی” را اختیار کرد. این شرکت دومین کمپانی بزرگ دنیا در صنعت موسیقی محسوب میشود. وب سایت این شرکت هم جز مشهورترین سایت های وردپرسی است که دارای رتبه جهانی ۱۷۴۰۰۰ در الکسا می‌باشد که با مراجعه به آن میتوانید به اخبار پیرامون شرکت در زمینه موسیقی، معرفی هنرمندان و… دسترسی پیدا کنید که در این سایت از وردپرس استفاده شده است.

برترین سایت های خارجی با وردپرس

اتاق خبر فیسبوک

و اما فیسبوک که به عنوان دومین سایت در سطح اینترنت فعالیت دارد و به عنوان بزرگترین شبکه اجتماعی هم شناخته شده است در بخش اتاق خبر فیسبوک که مربوط به اخبار شرکت میباشد از وردپرس استفاده کرده است. رتبه جهانی این سایت هم ۸۴۶۵ در الکسا میباشد که استفاده از وردپرس به عنوان بخش خبری یک سایت بزرگ نشان از قدرت و محبوبیت آن خواهد داشت.

برترین سایت های خارجی با وردپرس

پلی استیشن

کمتر کسی است که با پلی استیشن آشنایی داشته باشد و اسم این شرکت به گوشش نخورده باشد، بله شاید برای شما جالب باشد که پلی استیشن که در زمینه بازی فعالیت دارد در وبلاگ خود از وردپرس استفاده کرده باشد. این وبسایت دارای رنک جهانی ۵۰۰ میباشد که با مراجعه به وبلاگ پلی استیشن قادر خواهید بود به جدیدترین اخبار این شرکت دسترسی داشته باشید.

برترین سایت های خارجی با وردپرس

بی‌بی‌سی آمریکا

سایت بی‌بی‌سی آمریکا هم وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای خود انتخاب کرده است که تا به امروز توانسته است تا رتبه ۱۷۰۹۲ را در رنک جهانی الکسا به خودش اختصاص دهد ، این سایت در زمینه خبری فعالیت دارد که در دایرکتوری‌های ایجاد شده خود به زبان‌های گوناگون در دسترس می باشد، البته با دامنه جدا و سیستم مدیریت محتوای اختصاصی که برای این کار در نظر گرفته است.

برترین سایت های خارجی با وردپرس

شرکت سرمایه گزاری گوگل

شرکت گوگل هم در دامنه‌ای که به آدرس Gv.com می‌باشد فعالیت سرمایه گذاری خود رو شرح میدهد که در این دامنه موارد مربوط به سرمایه گذاری شرکت گوگل در دسترس خواهد بود. این شرکت دارای رتبه جهانی ۷۵۶۶۰ می‌باشد که در آن به معرفی تیم شرکت، نمونه کارها و… میپردازد که وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای خود اختصاص داده است.

برترین سایت های خارجی با وردپرس

شرکت باتا

این شرکت هم در زمینه تولید کیف، کفش و محصولات چرمی فعالیت داره و به عنوان یک شرکت شناخته شده مطرح است که وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای خود انتخاب کرده است. رتبه جهانی این سایت در الکسا ۱۶۸۵۸۷ می‌باشد که با مراجعه به آن میتوانید آخرین محصولات تولیدی شرکت را مشاهده کنید که توسط آن تولید و عرضه میشوند.

برترین سایت های خارجی با وردپرس

وبلاگ ناسا

ناسا نیز در صفحه وبلاگ خود وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوا انتخاب کرده است. شرکت ناسا دارای رتبه جهانی ۹۳۰ در الکسا میباشد که در زمینه هوا و فضا فعالیت دارد. همانطور که میبینید شرکت و مجموعه‌ای به بزرگی ناسا هم از وردپرس استفاده میکند که نشان دهنده قدرت بالای وردپرس خواهد بود. شما هم اگر قصد راه‌اندازی یک وبلاگ برای شرکت خود هستید میتوانید تا با اطمینان خاطر وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای خود انتخاب کنید.

برترین سایت های خارجی با وردپرس

techcrunch

این وبسایت نیز در زمینه اخبار تکنولوژی و دنیای فناوری فعالیت دارد که منبع بسیار مناسبی برای سایت‌های فارسی زبان میباشد که با مراجعه به این سایت اقدام به ترجمه اخبار روز تکنولوژی کرده و در اختیار سایر کاربران قرار میدهند. این وبسایت دارای رنک جهانی ۶۲۷ میباشد که روزانه بازدید بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است و با مراجعه به آن میتوانید به اخبار فناوری دسترسی داشته باشید. اگر شما هم قصد راه‌اندازی سایتی در زمینه فناوری دارید وردپرس بهترین انتخاب برای شما خواهد بود تا با یک تیم از نویسندگان حرفه‌ای و به‌روز اقدام به انتشار اخبار در دنیای فناوری و تکنولوژی کنید.

برترین سایت های خارجی با وردپرس

سی پنل

وبسایت سی پنل هم که به عنوان یک کنترل پنل برای بسیاری از سایت‌های موجود در جهان مورد استفاده قرار میگیرد و اگر در حال حاضر شما هم که در حال مطالعه این مقاله باشید سایتی داشته باشید به احتمال ۸۰ درصد ممکن است تا کنترل پنل مورد استفاده شما هم برای هاست خریداری شده سی پنل باشد، وبسایت سی پنل با رتبه جهانی ۲۸۹۷۵ در الکسا می‌باشد که در بخش‌های خبری و وبلاگی خود وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوا استفاده کرده است و در آنها اقدام به درج آخرین اخبار محصولات خود و ویژگی‌های آن می‌پردازد.

برترین سایت های خارجی با وردپرس

یاهو

هیچگاه به ذهن شما هم خطور نمی کند که یاهم هم یک سایت وردپرسی باشد اما  یاهو هم جزو آن دسته از سایت‌هایی می باشد که در بخش‌های گوناگون خود که شامل وبلاگ‌های مختلف یاهو به زبان‌های گوناگون و اخبار شرکت یاهو از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوای این بخش‌ها استفاده کرده است و دارای چندین بخش مشابه می‌باشد. اما وبلاگ اصلی یاهو که در آدرس ysearchblog.com در دسترس می‌باشد هم از وردپرس استفاده کرده و آن را به عنوان سیستم مدیریت محتوای خود انتخاب کرده است. اما پس از نقل و انتقالات پیش آمده ظاهرا بر روی وبلاگ فعالیت زیادی ندارد و دارای بازدید انچنانی هم نیست، چرا که دارای رتبه الکسا جهانی ۳ میلیون می‌باشد.

سایت‌های بیشتری رو معرفی می‌کنید؟!

حال در این لیست سایت‌های شرکتی، خبری، فروشگاهی، شخصی و… معرفی شدند که شاید با معرفی این سایت‌ها نتوانید تا به مورد مناسبی که شما هم قصد دارید تا در آن زمینه راه‌اندازی کنید دسترسی داشته باشید و از طرفی مقاله جامع‌تری هم برای آشنایی با سایت‌هایی که از وردپرس برای سیستم مدیریت محتوای خود استفاده کرده اند پیدا نکنید. اما تیم وردپرس برای رفع این نیاز کاربران خود در سطح جهان هم چاره ای اندیشیده و لیستی از برترین وبسایت‌ها در زمینه گوناگون را به صورت دسته‌بندی شده معرفی کرده که با مراجعه به آن قادر خواهید بود تا به سایت‌های بیشتری بر اساس دسته‌بندی مورد نظر خو دسترسی داشته باشید. برای این منظور کافیست تا به ادرس The best WordPress sites in the World مراجعه کرده و لیست سایت‌های موجود را در این دسته مشاهده کنید.

چطور بدانیم یک وبسایت از وردپرس استفاده کرده است؟

در انتها به راه هایی که از طریق آن می شود تشخیص داد سایتی از وردپرس استفاده کرده می پردازیم . علاوه بر تشخیص اینکه سایت مورد نظر شما با وردپرس راه‌اندازی شده است یا نه استفاده از افزونه‌ها در این وبسایت و قالب وبسایت را در این مقاله آموزش می دهیم  و اگر قصد دارید تا سایت مشابه راه‌اندازی کنید آن را به عنوان یک الگو برای خود در نظر بگیرید و ازآن استفاده کنید. یکی از مزیت‌های روشی که به شما پیشنهاد می کنیم که اگر سایت مورد نظرتان از قالب آماده استفاده کرده باشد قادر هستید تا به لینک صفحه فروش قالب در مارکت‌های گوناگون هم دسترسی داشته باشید و اقدام به خرید آن قالب کنید.

۱- استفاده از افزونه

استفاده افزونه wappalyzer  اولین راه و راحت‌ترین راه برای تشخص اینکه سایت مورد نظر شما از چه CMS و زبان‌های برنامه نویسی و حتی نحوه دانستن نوع سرور و… می باشد .استفاده از این افزونه قدرتمند در کنار مرورگر اینترنتی شماس که با استفاده از آن میتوانید  جزییات بیشتری را در مورد سایت مورد نظر بدست آورید و ببینید که از چه تکنولوژی هایی در سایت استفاده میکند.با نصب افزونه محبوب wappalyzer  در مرورگر قادر به تشخیص سایتی که در حال حاضر در آن قرار دارید از وردپرس استفاده میکند یا خیر؟ اگر سایت فروشگاهی می باشد با ووکامرس ساخته شده است یا یک CMS اختصاصی؟ برای سایت از چه افزونه‌ای برای بهینه سازی و سئو وردپرس استفاده شده است؟ ورژن مورد استفاده وردپرس در این سایت چند می باشد؟ نوع سرور و مشخصات هاستینگ را بررسی کنید، علاوه بر آن اگر سایت مورد نظر از CDN استفاده کرده باشد میتوانید از این مورد هم مطلع شوید.تعریف CDN ؟ اگر نمیدانید CDN چیست و یا حتی آشنایی کاملی با آن دارید و قصد دارید تا از CDN در سایت خود استفاده کنید پیشنهاد می‌کنم مقاله استفاده از Cloud Flare جهت بهبود سرعت و امنیت سایت استفاده کنید و هر چه سریعتر سایت خود را به شبکه گسترده CDN متصل کنید. با استفاده از این افزونه اطلاعات بسیاری که کافیست افزونه را نصب کنید و در مورد هر سایتی به دست بیارید. این افزونه در حال حاضر برای دو مرورگرگوگل‌کروم و موزیلا فایرفاکس ساخته شده است و در دسترس قرار دارد که برای دانلود آن میتوانید از طریق دکمه‌های زیر اقدام کنید.

۲- استفاده از ابزار آنلاین

این روزها ابزار آنلاین برای کارهای مختلف روز به روز در حال توسعه و افزایش هستند به حدی که دیگر نیازی نداریم تا برنامه‌های گوناگون بر روی سیستم خود نصب کنیم و باعث استفاده بی رویه از سخت افزار رایانه شخصیمان برای کاری که شاید در سال بیشتر از تعداد انگشتان یک دست به آن نیاز پیدا نکنیم. اینجاست که این ابزار انلاین به کارمی آیند و میتواند نیازهای ما را بسیار راحت برطرف کنند. در مورد شناسایی وردپرس نیز شما قادر خواهید بود تا به راحتی اب ابزار آنلاینی که در اختیار دارید در مورد CMS استفاده شده در یک سایت و افزونه و قالب استفاده شده اطلاعاتی را به دست آورید و مورد آنالیز و ارزیابی قرار دهید. سایتی که معرفی می کنیم با دامنه wpthemedetector در دسترس شما قرار دارد و برای استفاده از این سایت کافیست تا آدرس سایت مد نظر را وارد کنید تا اطلاعات مورد نظر در مورد آن را بدست آورید. مشابه تصویر زیر کافیست تا نام دامنه و یا ساب دامنه را وارد کرده و در نهایت با فشردن دکمه Exprience the magic of WPTD لحظاتی را منتظر بمانید تا سایت مورد نظر توسط سایت مورد بررسی قرار بگیرد.

برترین سایت های خارجی با وردپرس

پس از اینکه سایت شما مورد بررسی قرار گرفت اطلاعات کاملی از آن که شامل اطلاعات سیستم مدیریت محتوا، اطلاعات سرور، قالب استفاده شده برای سایت، افزونه‌های مورد استفاده برای سایت در صورتی که وردپرسی باشد و… اطلاعات بسیار دیگری که میتوانید از این سایت به دست آورید به شما نشان داده خواهد شد.

۳- بررسی سورس سایت

آخرین راهکاری استفاده از سورس صفحه سایت مورد نظر می باشد با استفاده از دکمه‌های Ctrl + U و یا با راست کلیک کردن در صفحه مرورگر و انتخاب گزینه view page source سورس سایت را مشاهده کنید و سپس با فشردن دکمه Ctrl + F به دنبال عباراتی مثل wp-content، plugins و… در آن باشید تا پس از بررسی مشابه تصویر زیر ببینید که سایت مورد نظر وردپرسی است یا اینکه با cms دیگری ساخته شده است. البته از آنجایی که برخی از مدیران سایت‌ها به دلیل افزایش امنیت وردپرس قصد دارند تا از هر راهی که شود تشخیص داد سایت مورد نظر وردپرسی است یا نه استفاده میکنند ممکن است که با این روش جواب درستی به دست نیاورید اما قریب به بیشتر موارد پاسخگو خواهد بود.

برترین سایت های خارجی با وردپرس

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید سورس کدهایی که شامل ادرس و توضیحاتی از صفحه با پیشوند wp وجود دارند که نشان از وردپرسی بودن سایت مورد نظر میدهند. پس اگر شما برای این کار آدرس تصاویر و فایل‌های اپلود شده در وردپرس را بررسی کنید به این موضوع پی خواهید برد، چرا که رسانه وردپرس و هرچیزی که در آن آپلود شده از طریق آدرس /wp-content/uploads/ در دسترس خواهد بود. برای این مورد هم امکان شخصی سازی وجود دارد و ممکن است تا سایتی فایل‌های اپلود شده در وردپرس را به   دلخواهی مانند images، cdn و… انتقال داده باشد که به جای wp-content در آدرس صفحه قرار خواهند گرفت.

امیدوارم این آموزش از آکادمی اولین دیتا هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و با استفاده از آن قادر به راه‌اندازی سایت‌هایی با امکانات بسیار گسترده با وردپرس باشید در این مقاله به معرفی سایتهایی که بر اساس ظاهر سایت، طراحی رابط کاربری، قدمت سایت مورد نظر و ترافیک بالای آن بود پرداخته شد که در این بین برخی سایت‌ها بودند که بیشتر از لحاظ کاربردی بودن معرفی شدند. سایت‌های معرفی شده با جستجو در گوگل در اختیار شما قرار گرفته‌اند و هیچ ملاکی جز رابط کاربری، محوریت سایت و ترافیک آن لحاظ نشده اند تا بتوانید بر اساس سایت‌های معرفی شده نمونه مدنظر را بدون هیچگونه ریسکی راه‌اندازی کنید و در آن به موفقیت برسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .