مرکز آموزش اولین دیتا

دلایل عدم اتصال افزودن دامنه جدید به هاست

0

دلایل عدم اتصال دامنه به هاست انگشت شمارمی باشد  که ممکن است از اختصاص دادن یک دامنه به حساب کاربری یا افزودن دامنه ی جدید به هاست از طریق بخش مدیریت دامنه جلوگیری نماید. اولین دلیلی که یک دامنه نمی تواند به هاست اتصال پیدا کند این است که مالکیت (ownership) آن تایید نشده است. مراحل زیر همگی موارد امنیتی می باشند (این مراحل اضافه بر دستورالعمل های اکانت شما می باشد).

دلایل عدم اتصال دامنه جدید به هاست از طریق اد کردن دامنه

Unable-to-Assign-Domain-via-Domain-Manager-1

  • آیا به تازگی dns های دامنه ی خود را تغییر داده اید یا رکورد جدیدی برای دامنه ی خود ایجاد کرده اید؟ اگر شما dns های دامنه یا رکورد های آن را تغییر داده اید، ممکن است هنوز زمان کافی جهت ست شدن dns ها برای انتشار دامنه نگذشته باشد . لطفا حداقل ۳۰ دقیقه برای تغییرات رکورد ها و بسته به نوع دامنه ۶ الی ۴۸ ساعت برای تغییرات dns ها منتظر بمانید.
پست های مرتبط

Unable-to-Assign-Domain-via-Domain-Manager-2

  • اگر تصمیم دارید مالکیت دامنه را تایید یا Verify کنید و هنوز تایید نشده است، ممکن است سیستم ما در صفحه ی مربوطه بلاک شده باشد. در این مورد نیز باید با پشتیبانی در تماس باشید.
  • همچنین ممکن است متنی که شما جهت تایید وارد کرده اید نادرست باشد زیرا به حروف بزرگ و کوچک حساس می باشد. بعنوان مثال ۰e259158 متفاوت است با ۰E259158.
  • اگر تصمیم دارید یک کد تاییده به یک آدرس ایمیل ارسال کنید و آن درست ارسال نمی شود، احتمالش خیلی زیاد است که سرویس دهنده ی ایمیل آن را در لیست خاکستری قرار داده باشد زیرا آن را بعنوان اسپم تشخیص داده است. دو راه برای رفع این مشکل وجود دارد: آدرس ایمیل ادمین و ثبت کننده دامنه را در هوییز آن تغییر دهید یا با ما در تماس باشید.
  • اگر پیغام خطایی دریافت کردید که به شما اطلاع میدهد ، دامنه ی شما به اکانت دیگری مرتبط می باشد شما باید آن را از اکانت دیگر حذف نمایید. (در این مورد می بایست با ادمین اکانت در ارتباط باشید). اگر شما به تازگی یک دامنه خریداری کرده اید، خرید دامنه ی جدید یا مزایده ی دامنه ، و شما نمی توانید دامنه را از اکانت آن حذف نمایید، با پشتیبانی در تماس باشید. شما همچنین می توانید درخواست ارائه مستندات مالکیت دامنه را بدهید. این پروسه ممکن است ۳ روز یا بیشتر جهت حل و فصل مراحل قانونی به طول انجامد.
  • اگر شما رکورد های NS دامنه را نیز تغییر نداده اید می بایست آن را مطابق با dns هایی که در ایمیل اطلاعات اکانت برایتان ارسال شده است ویرایش نمایید.
  • اگر از دامنه های آی آر یا همان ir. استفاده می کنید و دامنه را تازه به ثبت کرده اید، باید مطلع باشید که دامنه های آی آر ۲۴ ساعت بعد از ثبت تایید و فعال می شوند بنابراین اگر نوع دامنه شما ir. است باید ۲۴ تا ۴۸ ساعت دیگر صبر کنید تا دامنه کاملا به هاست متصل شود.

برای تنظیم و انتشار DNS ها نیز لازم است بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت منتظر بمانید تا دامنه به درستی روی هاست ست شود.

اگر شما از مشترکین اولین دیتا هستید و DNS ها و رکورد های دامنه نیز همگی صحیح می باشند اما همچنان دامنه به هاست متصل نمی باشد ، لطفا با بخش پشتیبانی ما از طریق ارسال تیکت در تماس باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .