مرکز آموزش اولین دیتا

معرفی افزونه لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک

0

لایک مطالب وردپرس یکی از بهترین روش هایی است پس از بخش نظرات وردپرس میتواند به عنوان یکی از راهکارهایی که با استفاده از آن بدانید کاربران چه بازخوردی برای مطالب شما دارند را به دست آورید. در بسیاری از سایت‌ها مشاهده می کنید که در انتهای نوشته دکمه‌هایی برای پسندیدن مطالب در وردپرس تعبیه شده که اگر کاربری از یک نوشته را پسندید بتواند با اعلام رضایتمندی نویسنده و مدیر آن سایت را از اینکه نوشته مفید بوده مطلع کند. اما در این آموزش به معرفی یک افزونه متفاوتی در زمنه لایک مطالب وردپرس می پردازیم که با استفاده از آن میتوانید احساس مخاطب را نسبت به نوشته هم به دست آورید. این نوع لایک کردن نوشته در وردپرس قابلیتی بود که برای اولین بار از سوی فیسبوک معرفی شده و بیش از دو سالی است که ازآن استفاده میشود.

آکادمی اولین دیتا در این مقاله به معرفی افزونه لایک مطالب وردپرس می پردازد که با استفاده از آن میتوانید به سبک فیسبوک احساس کاربران به نوشته را هم به دست آورید. این احساسات میتواند در قالب غمگین، شاد، دوست داشتنی، تعجب، عصبانیت و… باشد. پس اگر قصد دارید قابلیت لایک مطالب در وردپرس را به سبک جدیدی ایجاد کنید تا انتها با ما همراه باشید.

آموزش لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک

افزونه  DW Reactions  برای ایجاد لایک مطالب وردپرس می باشد این افزونه در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تاکنون توانسته  بیش از ۲٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴٫۵ را ازآن خود کند. با استفاده ازافزونه  DW Reactions  قادر به ایجاد امکان لایک مطالب به سبک فیسبوک در وردپرس خواهید بود. برای استفاده از این افزونه ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه افزونه در مخزن وردپرس هدایت شده و سپس اقدام به نصب و فعال سازی این افزونه در سایت خود کنید.

دانلود افزونه DW Reactions

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با عنوان Reactions در بخش تنظیمات وردپرس از پیشخوان سایتتان اضافه خواهد شد، بر روی این منو کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه جهت سفارشی سازی لایک مطالب در وردپرس هدایت شوید.

معرفی افزونه لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک

Show reactions button: با فعال کردن این گزینه امکان لایک مطالب به سبک فیسبوک در وردپرس فعال شده و دکمه‌های لایک به صورت احساسی در نوشته‌ها فعال خوهند شد.

پست های مرتبط

Show reactions count: با فعال کردن این گزینه شمارنده لایک برای هر یک از دکمه‌ها اضافه شده و تعداد کسانی که یک نوشته را با احساسات گوناگون پسندیده‌اند یا نپسندیده باشند نمایش داده خواهد شد.

Users must be registered and logged in to add reaction: با فعال کردن این گزینه فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده و وارد شده باشند قادر هستند تا مطالب را لایک کنند. اگر قصد دارید هر کاربری قادر به لایک مطالب در وردپرس باشد کافیست این گزینه را غیرفعال کنید.

Show the reactions button above the post content: با فعال کردن این گزینه دکمه‌های لایک مطالب وردپرس در بالای نوشته نمایش داده خواهند شد.

Show the reactions button below the post content: با فعال کردن این گزینه دکمه‌های لایک مطالب وردپرس در انتهای نوشته نمایش داده خواهند شد.

Pages: از این بخش میتوانید  صفحات مورد نظر برای نمایش دکمه پسندیدن مطالب وردپرس به سبک فیسبوک را در صفحاتی مثل صفحه اصلی، صفحه آرشیو نوشته‌ها در وردپرس، صفحه نوشته و صفحه برگه فعال یا غیرفعال کنید.

معرفی افزونه لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک

در نهایت تنظیمات را ذخیره کرده و به صفحه یکی از مطالب خود  مراجعه کنید، مشابه تصویر خواهید دید که دکمه لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک مشابه تصویر زیر در نوشته افزوده شده و کاربران قادر به پسندیدن و نپسندیدن نظرات به صورت احساسی در وردپرس خواهند بود.

امیدوارم این آموزش از آکادمی اولین دیتا هم مورد توجه شما قرار گرفته باشد و با استفاده از آن توانسته باشید اقدام به لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .