مرکز آموزش اولین دیتا

۶ دلیل منطقی برای انتخاب وردپرس جهت راه اندازی سایت

0

چرا انتخاب وردپرس در اولویت است ؟ اگر شما برای رشد کسب و کارتان به حضور در وب و داشتن سایت نیاز دارید اکنون وقت راه اندازی یا ارتقاء سایت شما می باشد . شاید به تغییر برند و یک سایت جدید فکرمی کنید؟ هیچ کمبودی در گزینه های انتخابی شما وجود ندارد، اما مرور وب بسیار پیچیده هست و گزینه های زیادی را باید در نظر داشته باشید بخصوص اگر شما با جوانب مثبت و منفی روش ها و فناوری های مختلف آشنایی کافی را نداشته باشید. به دلایل زیر حتماً وب سایت های خود را به وردپرس ارتقا دهید و یا سایت جدیدی با وردپرس طراحی کنید.

دلایلی برای انتخاب وردپرس :

  • میلیون ها گزینه ی طراحی

به راحتی می توان با استفاده از پوسته ها و طرح های وردپرس یک وب سایت را ایجاد کرد. با انتخاب پوسته ها برای ساخت و پشتیبانی انواع تجارت و کسب و کار ها می توانید انواع طراحی ها را به صورت سفارشی سازی از طریق پوسته ها برای هر نوع کسب و کاری ایجاد کنید. برای مثال نمایش نمونه کار ها ی خود ، فروشگاه های آنلاین و مجله های آنلاین که از طریق پوسته های وردپرس مجموعه ای عظیم از گزینه های قابل انتخاب برای چنین سایت هایی را خواهید داشت.

  • ساده ، ساده ، ساده

بیشتر قالب ها ی وردپرسی قابلیت سفارشی سازی و ویرایش را بدون نیاز به حتی ۱ خط کد نویسی را دارند. بسیاری از قالب ها با ابزار های صفحه ساز و رابط مدیریت ساده و راحت ارائه شده اند، تیم توسعه طراحی میزبان فا نیز در همین راستا در تلاش است برای کاربران قالب هایی حرفه ای با امکانات بسیار زیاد و انعطاف پذیر همراه با محیط فارسی و ساده ارائه نماید.

  • به روز رسانی آسان

همه چیز در دنیای دیجیتال در حال تغییر می باشد. نرم افزار ها بروز رسانی می شوند و ویژگی های جدیدی برای آن ها منتشر می گردد. وردپرس به صورت خودکار قابل بروز رسانی بوده و حتی می توانید آن را به نحوی تنظیم نمایید که با انتشار نسخه های جدید شما را آگاه نموده و درخواست بروز رسانی دهد. بروز رسانی وردپرس بسیار ساده بوده و بدون زحمت و زمان زیادی انجام می گردد.

  • محیط زیبا و تنوع در Plugin ها

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از وردپرس برای طراحی وب سایت ، محیطی عظیم از پلاگین ها و add-ons در دسترس می باشد.تقریبا هر چیزی را که در خارج از دنیای وردپرس به آن نیاز داشته باشید در قالب ابزارک ها، فرم ساز ها، ابزار های نمایش چند رسانه ای ، یا بهبود نتایج جستجو و یکپارچه سازی با شبکه های اجتماعی ارائه شده است. در کل محیطی مانند وردپرس با ابزار های متنوع جهت طراحی و توسعه ی وب سایت ها نخواهید یافت!

  • واکنش گرا

وب سایتی که برای موبایل طراحی نشده باشد ممکن است بر روی دستگاه های موبایلی به خوبی نمایش داده نشود . با وردپرس ، گزینه های زیادی برای طراحی سایت های واکنش گرا خواهید داشت. ساختار طراحی با وردپرس به نحوی می باشد که وب سایت شما برای نمایش بر روی انواع دستگاه ها یکپارچه و بهینه سازی خواهد شد.

  • آماده برای رشد و توسعه

وردپرس می تواند به نسبت کسب و کار شما رشد و توسعه یابد. ترکیب وردپرس و سرویس ها ی میزبانی اولین دیتا ، ترکیبی می باشد که مطابق با نیاز های کاربران و حتی فراتر از آن ها برای راه اندازی وب سایت های بزرگ با زیرساخت های قوی تهیه شده است. با کمی تحقیق و جستجو می توانید بیابید با استفاده از وردپرس می توانید با قدرت و انعطاف پذیری بالایی طراحی وب سایت خود را شروع کنید. اولین دیتا سعی می کند با استفاده از قالب های وردپرس که بر روی وب سایت های کاربران ارائه می دهد امکانات بیشتری برای وردپرس کاران عزیز فراهم کند تا آن ها قادر باشند هر نوع وب سایت وردپرسی را راه اندازی کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .