مرکز آموزش اولین دیتا

آفیس ۳۶۵ چیست ؟

0

مایکروسافت برای اولین بار در اکتبر سال ۲۰۱۰ آفیس ۳۶۵ را معرفی کرد. این سرویس در ابتدا به صورت آزمایشی در اختیار سازمان ها و افراد معدودی قرار گرفت تا این که در ژوئن سال ۲۰۱۱ به صورت عمومی در اختیار کاربران قرار گرفت.

آفیس ۳۶۵ چیست ؟

با خرید اشتراک آفیس ۳۶۵ به جای این که مبلغ زیادی را برای خرید آفیس پرداخت کنید، تا زمانی که مشترک آفیس ۳۶۵ باشید، می توانید از آخرین نسخه کامل مجموعه آفیس دسکتاپ بر روی سیستم عامل ویندوز و OSX اپل استفاده کنید. در طول زمان اشتراک، کاربر همه ی آپدیت ها که شامل آپدیت های امنیتی و قابلیت های جدید می شوند را به صورت خودکار دریافت می کند. در صورتی که اشتراک شما منقضی شود، قابلیت ویرایش اسناد در آفیس غیرفعال می شود و تنها امکان مشاهده اسناد را خواهید داشت تا زمانی که اشتراک جدیدی خریداری و فعال کنید.

آفیس ۳۶۵ چیست ؟

آفیس ۳۶۵ طرح های مختلف  با قیمت های متفاوتی دارد که دو طرح Personal و Home مناسب کاربران خانگی است. می توانید هزینه اشتراک را به صورت ماهیانه یا سالانه پرداخت کنید. البته در صورت خرید اشتراک سالیانه، ۱۶ درصد تخفیف شامل شما خواهد شد. برای خرید اشتراک آفیس ۳۶۵ به حساب کاربری مایکروسافت نیاز دارید. اگر اطمینان ندارید این سرویس مناسب شما است یا خیر، می توانید برای یک ماه بدون پرداخت هزینه (به کارت اعتباری نیاز است) مشترک این سرویس شوید.

با خرید هر یک از دو طرح شخصی و خانگی به موارد زیر دسترسی خواهید داشت:

نسخه کامل آفیس ۲۰۱۶ روی یک پی سی یا مک، آفیس موبایل روی یک تبلت (اندروید یا iOS) و یک موبایل.

پست های مرتبط

یک ترابایت فضای ذخیره سازی وان درایو.

۶۰ دقیقه تماس ماهانه رایگان اسکایپ به موبایل در ۸ کشور و تلفن های ثابت بیش از ۶۰ کشور.

دسترسی به جدیدترین نسخه های آفیس و امکانات جدید.

درخواست راهنمایی از متخصصان مایکروسافت به صورت تلفنی یا چت.

در آمریکا برای طرح شخصی آفیس ۳۶۵ باید سالانه ۷۰ دلار یا ماهانه ۷ دلار پرداخت کنید. البته در برخی مناطق قیمت ها اندکی متفاوت است. اگر نسخه خانگی را انتخاب کنید می توانید مجموعه نرم افزاری آفیس را بر روی ۵ پی سی یا مک، ۵ تبلت و ۵ موبایل نصب کنید. طبیعتا قیمت آن اندکی بالا تر است و باید سالانه ۱۰۰ دلار یا ماهانه ۱۰ دلار برای آن پرداخت کنید.

آفیس ۳۶۵ چیست ؟

با یک اشتراک آفیس ۳۶۵ می توانید تقریبا بر روی هر پلتفرمی از نرم افزار های آفیس استفاده کنید. مهم نیست چه سیستم عاملی دارید تا زمانی که از ویندوز، مک، ویندوز فون، اندروید و iOS استفاده می کنید نرم افزار های آفیس در دسترس شما قرار دارند. برنامه های لمسی آفیس برای ویندوز ۱۰ وجود دارد و در برخی موارد (دستگاه های ۱۰ اینچ به بالا) به اشتراک آفیس ۳۶۵ نیاز دارند. برای استفاده کامل از امکانات آفیس موبایل در اندروید و iOS به اشتراک آفیس ۳۶۵ نیاز دارید.

اگر به خرید اشتراک آفیس ۳۶۵ علاقه مند شدید، می توانید کد فعال سازی اشتراک ۱۲ ماهه را از خرده فروشان محصولات کامپیوتری تهیه کنید و اگر توانایی خرید آنلاین دارید از سایت آفیس، اشتراک مطلوب خود را خریداری کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .